ҚазБСҚА сауалнамасы

Кто из 13 участниц будет обладателем титула: "Мисс симпатий online"?
  • Аширбаева Айдана
  • Толек Мадина
  • Мырзалы Дамира
  • Жанаманова Нурсулу
  • Нигай Виктория
  • Нуркадилова Нуриля
  • Утегенова Лаура
  • Адильхан Камила
  • Ким Виктория
  • Церибова Нарса
  • Аймаганбетова Айгуль
  • Алпысбаева Мадина
  • Изимгалиева Аружан

Голосовать результаты

ҚТИМФ ҮЗДІК ЖОБАЛАРЫ

Үздік дипломдық жұмыстар:

1. Кец Л.А. (АӨТ) – дипломдық жобалардың Халықаралық байқау-конкурсында 1-ші орын (Алматы, 2008 ж.);

2. Алдабергенова Б. Б. (АӨТ)  – дипломдық жобалардың Халықаралық байқау-конкурсында 2-ші орын (Алматы, 2008 ж.);

3. Косанов Чингиз -   үздік дипломдық жоба үшін Еуразияның сәулет-құрылыс және дизайн мектептерінің I халықаралық фестивалінде 1-ші орын (Стамбул, 2009 ж.);

4. Кереева Д. (АӨТ) – үздік дипломдық жоба үшін Еуразияның сәулет-құрылыс және дизайн мектептерінің I халықаралық фестивалінде 3-ші орын (Стамбул, 2009 ж.);

5. Сушкова В. (АӨТ) - дипломдық жұмыстардың Республикалық байқау-конкурсында 1-ші орын (Алматы, 2010ж.);

6. Жумакан А.А.  (ҚМЖКӨ) – дипломдық жұмыстардың Республикалық байқау-конкурсында 2-ші орын (Алматы, 2010ж.);

7. Кумарбек Г.Т. (АӨТ) – дипломдық жұмыстардың Республикалық байқау-конкурсында 2-ші орын (Алматы, 2010ж.);

8. Рыскалиева Г. С. (АӨТ) – дипломдық жұмыстардың Республикалық байқау-конкурсында 3-ші орын (Алматы, 2010ж.);

9. Нам О. (ҚМЖКӨ) – дипломдық жұмыстардың Республикалық байқау-конкурсында 3-ші орын (Алматы, 2010ж.);

10. Мамешов Раман  (ҚМЖКӨ) – үздік дипломдық жоба үшін Еуразияның сәулет-құрылыс және дизайн мектептерінің II халықаралық фестивалінде 1-ші орын (Алматы, 2011ж);

11. Мусаев Ергали  (АӨТ) – үздік дипломдық жоба үшін Еуразияның сәулет-құрылыс және дизайн мектептерінің II халықаралық фестивалінде 1-ші орын (Алматы, 2011ж);

12. Абуова Р. Ж. (АӨТ) үздік дипломдық жоба үшін Еуразияның сәулет-құрылыс және дизайн мектептерінің II халықаралық фестивалінде 3-ші орын (Алматы, 2011ж).

 

Үздік ғылыми-зерттеу жұмыстары:

1. Лукушин С.– Республикалық конференцияда 1-ші орын (Алматы, 2009 ж.);

2. Шипилова И. -  Республикалық конференцияда 2-ші орын (Алматы, 2009 ж.);

3. Батталхан Г.  - Республикалық конференцияда 3-ші орын (Алматы, 2010 ж.);

4. Биданова Е. гр. – Республикалық СҒЗЖ конкурсында 1-ші орын (Алматы, 2007ж.);

5. ПСМИК-04 топ студенттері Алматы қаласының әкімінің СҒЗЖ орындауға грант жеңіп алды. Грант сомасы – 2,0 млн. теңге. (Алматы, 2008 ж.);

6. Бахтиярова Г.,  Байжуман Б. - Республикалық ҚР БҒМ СҒЗЖ конкурсында 2-ші орын (Алматы, 2008ж.);

7. Алейникова А. - IХ Республикалық конференцияда 2-ші орын (Алматы, 2010 ж.).

8. Уралбаева Н. К. – «I, II ағаш өңдеу жабдықтары» пәні бойынша Республикалық пәндік олимпиада жеңімпазы (Алматы, 2012ж);

9. Жекенов А. Л. - «I, II ағаш өңдеу жабдықтары» пәні бойынша Республикалық пәндік олимпиада жеңімпазы (Алматы, 2012ж);

10. Эсенгулова Г. Т. - «I, II ағаш өңдеу жабдықтары» пәні бойынша Республикалық пәндік олимпиада жеңімпазы (Алматы, 2012ж);

11. Алиев М. М. - «I, II ағаш өңдеу жабдықтары» пәні бойынша Республикалық пәндік олимпиада жеңімпазы (Алматы, 2012ж);

12. Джанмуратова А. А. – «Ағаш өңдеудегі материалдар» пәні бойынша Республикалық пәндік олимпиада жеңімпазы (Алматы, 2012ж);

13. Бейсекеева А. Д. – «Ағаш өңдеудегі материалдар» пәні бойынша Республикалық пәндік олимпиада жеңімпазы (Алматы, 2012ж);

14. Айтбаев Д. Н. – «Тақта материалдарының технологиясы» пәні бойынша Республикалық пәндік олимпиада жеңімпазы (Алматы, 2012ж);

15. Култаева Ш. М. - «Тақта материалдарының технологиясы» пәні бойынша Республикалық пәндік олимпиада жеңімпазы (Алматы, 2012ж);

16. Рауткин В. В. - «Тақта материалдарының технологиясы» пәні бойынша Республикалық пәндік олимпиада жеңімпазы (Алматы, 2012ж);

17. Асылбеков А. Б. – «Құрылыс материалдары» пәні бойынша Республикалық пәндік олимпиада жеңімпазы (Алматы, 2012ж);

18. Джакаев С. Б. - «Құрылыс материалдары» пәні бойынша Республикалық пәндік олимпиада жеңімпазы (Алматы, 2012ж);

19. Елеусызов С. - «Құрылыс материалдары» пәні бойынша Республикалық пәндік олимпиада жеңімпазы (Алматы, 2012ж);

20. Зайченко М. Ф. – «Бетон технологиясы» пәні бойынша Республикалық пәндік олимпиада жеңімпазы (Алматы, 2012ж).